Adam Walanus  Wydarzenia Wyszukiwarka Fotografia Miejsca Mapy Edukacja Różne Cytaty Rodzina Kontakt Linki ENG

Szyb Krystyna
Górny Śląsk

Zofia Hartman
Zofia Hartman
Jerzy Illg, Andrzej Szuba
Ferlinghetti
Agnieszka Wolny-Hamkało
Agnieszka Wolny-Hamkało
Mariia Lemperk
Mariia Lemperk
Jakub Kornhauser
Jakub Kornhauser
Stanisław Krajewski
Stanisław Krajewski
Pogrzeb prof. Zofii Alexandrowicz
Pogrzeb
Sensorium_artlab
Art and science
Reinhold Friedl
Spółdzielnia Muzyczna
Maja Zagajewska
Adam Zagajewski
Wawel
Wawel
Zachęta
Zachęta
Katarzyna Kasia
Goszyce, Europa
Marian Turski
Marian Turski
Marek Migalski
Biesiada Filozoficzna
MOCAK
MOCAK Okna
Ryszard Koziołek
Katowice, Debata
Michał Rusinek
Michał Rusinek
Ewa Kaim
Kafka
Kraków
Smoki
Filipka Rutkowska
Cricoteka
Eliza Pawłowska
Capella Cracoviensis
Aleksander Miszalski
4 VI
Jerzy Kędziora
Jerzy Kędziora
Paweł Kłoczowski, Piotr Bartula
Piotr Bartula
Copernicus Festival
Copernicus Festival
Wojciech Prażmowski
Wojciech Prażmowski
Marsz Równości
Marsz Równości
Marsz Równości
Marsz Równości DN
Maria Anna Potocka
Jadwiga Maziarska
Aleksander Wnuk
Spółdzielnia Muzyczna
Krzysztof Mech
Krzysztof Mech
Anna Czabanowska-Wróbel
Zagajewski
Lokomotywownia
Lokomotywownia
Biesiada Filozoficzna
Biesiad Filozoficzna
Kaufhaus
Ruda Śląska
Madryt
Madryt, Bilbao
LimerykiT
Limeryki Tomasza
Stadtbibliothek Breslau
Wrocław
Żórawina
Pejzaż
Krystian Lupa
Balkony Krystian Lupa
Huta
Starachowice
Nikiszowiec
Nikiszowiec
Tomasz Miller
Tomasz Miller
Ian Bostridge
Ian Bostridge
Siemianowice
Siemianowice Śląskie
Delfina Jałowik
Bunkier Sztuki
Maja Zagajewska
Adam Zagajewski
Cricoteka Bereś
Cricoteka Bereś
Magdalena Woleńska
Magdalena Woleńska
Marsz Pamięci
Marsz Pamięci
KL Plaszow
KL Plaszow
Biesiada Filozoficzna
Biesiada Filozoficzna
Michał Bilewicz
Michał Bilewicz
ks. Adam Boniecki
Adam Boniecki
prof. Barbara Płytycz
Barbara Płytycz
Jakub Gucik, Spółdzielnia Muzyczna
Spółdzielnia Muzyczna
Capella Cracoviensis K19
Capella Cracoviensis
Tadeusz Gadacz
Tadeusz Gadacz
Wojciech Bonowicz
Wojciech Bonowicz
Bunkier Sztuki
Bunkier Sztuki
Nagroda Musiała
Nagroda Musiała
Kard. Grzegorz Ryś
Sympozjum
Brzeg
Brzeg
ks. prof. Łukasz Kamykowski
Łukasz Kamykowski
Półwieś
Półwieś
Krawców Wierch
Las
prof. Karol Tarnowski
Karol Tarnowski
Paweł Taranczewski
Paweł Taranczewski
Chorzów
Chorzów
Barbara Chyrowicz
Chyrowicz, Gutowski
Bunkier Sztuki
Bunkier Sztuki
Kraków
Krk
Krakowski Bal
Krakowski Bal

Bieżanów Anna Arno, Austeria Jerzy Turowicz Karol Tarnowski Jasełka Herbewo Europe, Róża Thun Jan Woleński Stefan Wilkanowicz, KIK Biesiada Filozoficzna Katowice Goszyce Szalowa Biecz
2024 / 2023
ul. Nowosielskiego ASP Katowice Bunkier Nafta Bałwan Kraków Instytut Tischnera Krystian Lupa, MOCAK Biesiada Filozoficzna Pogrzeb Urszuli ks. Adam Boniecki, Anna Goc Krzysztof Meyer, Danuta Gwizdalanka Ewa Szczecińska Cricoteka (NIE)PAMIĘĆ, ICC, Olszewski Jan Andrzej Kłoczowski Akcelerator, Miękinia Nagroda Tischnera NCK Karol Dzięgielewski Eliza Kącka Elżbieta Sikora, Marek Chołoniewski Magdalena Heydel Olga Drenda, Ogniwo Zbigniew Rokita Paweł Taranczewski Michał Heller Kantor Zjazd Klubów TP 12 Zjazd 11 Zjazd 10 Zjazd streszczenie Philippe Jaroussky Biesiada Filozoficzna Jarosław Kurski, Dominika Dudek Michał Heller Puszcza Requiem, Capella Cracoviensis Ian Bostridge Michał Heller Uście Solne Michał Paweł Markowski Krystian Lupa, MOCAK Inga Iwasiów, AST Katarzyna Kubisiowska, Andrzej Franaszek Natalia Zarzecka, Sienna Pogrzeb Stanisława Radwana Spółdzielnia Muzyczna, Artur Zagajewski Joanna Kuciel Frydryszak, Conrad Festival Anna Arno, Andrzej Franaszek Grybów Cricoteka, Stangret Wielopole Andrzej Leder Biesiada Filozoficzna Cmentarze z I Wojny Światowej Europa, Pieronek Cargo, Miękinia, Akcelerator Łódź Lewica Bełchatów Zygmunt Krauze, Spółdzielnia, Łódź Mikołaj Grynberg, Olga Brzezińska, Łódź Zabrze Cricoteka, Wełmiński Debata, kos. Ewangelicki, Michnik Synagoga, Działoszyce Kopernik, Zoń, KTO Spółdzielnia Muzyczna Kochłowice, Chorzów Dania Joanna Gromek Illg Lineburg Fionia Ślub Kasi i Andrzeja Aabenraa, Haderslev Ryszard Kaja, CEKUŚ Elsynor Birkenwerder Konserwatorka Monika Reszczyńska, Ciołek Rozmowa, Goc, KK, Okoński Most Storebaelt Maszyna parowa Kop. Ignacy Racibórz, pejzaż Kielce, Kluby TP Ryszard Krynicki, Góry Literatury Jan Woleński, Góry Literatury Ryszard Krynicki Gala Nagrody Szymborskiej Dom Utopii, Tomasz Stawiszyński, Olga Brzezińska Jaworzno, Damian Pietrek Marek Skwarnicki, Festiwal Miłosza Adam Zagajewski, Festiwal Miłosza Instytut Myśli Józefa Tischnera Czapski, Franaszek Lekcje polskiego, Piwnica Park Wisławy Szymborskiej Kopenhaga, tramwaj wodny Bach, Capella Cracoviensis Toruń Wietrzychowice, megality Nieskończoność, mój referat w Inst. Tischnera Adam Zagajewski Cricoteka, Staszek Michno, wystawa moich zdjęć Spółdzielnia Muzyczna, Cricoteka Kopenhaga, Christiania Kopenhaga, widok z Okrągłej Wieży Katarzyna Kubisiowska, KORA Ewa Lipska Copernicus Festival Michał Heller Copernicus Festival Carr Copernicus Festival Grinspoon Copernicus Festival Amunts Copernicus Festival Kruglanski Copernicus Festival Wystawa, Bracka Michał Heller, UJ Copernicus Festival 23 AUSCHWITZWIELICZKA Pustynia, Klucze Marsz Równości Capella Cracoviensis Agata Zubel, koncert próba Pod Kopcem Krakusa Msza pogrzebowa; Leon Zaręba Donald Tusk Jakub Kornhauser, deRevo Il Pomo d’Oro, Orliński, NOSPR Maria Stangret, Cricoteka Bianka Rolando, Kanonicza 7 Marek Skwarnicki Stary Teatr Chorzów Batory Drezyny, Regulice Świętochłowice Spółdzielnia Muzyczna Pławniowice, pejzaż Pławniowice, Klub TP proMODERN, MOCAK Rzeka Wilga Smyczki, Martyna Pastuszka, Florianka Natalia de Barbaro Martyna Pastuszka, Florianka Ksiądz Adam Boniecki Le Poeme Harmonique Tomasz Konieczny Segiet, buki Jerzy Franczak, Anna Marchewka MOCAK Hanna Machińska, CKŻ Krzysztof Kozłowski De Revolutionibus, otwarcie Dzień Poezji, Planty Imielin, Zbiornik Agata Zubel, Mediateka Tychy Bytom Holesz, Bytom Pejzaż, Wojsławice Prawykonania, koncert próba Wielecki piątek Msza za Marka Skwarnickiego,xAB Prawykonania,NOSPR Beata Stankiewicz Nagroda Musiała Skawina Karol Tarnowski, Jadwiga Hernas, S14 Dominika Dudek, Marcin Gutowski Filip Springer Nowa Huta Opera Rara, Capella, Łaźnia, Bostridge próba Kalwaria Zebrzydowska Goszyce, zapusty Słowacja Nagroda Kutza Wojciech Bonowicz Budapeszt 12 -11- -10- Piotr Fuglewicz Orońsko Paweł Taranczewski Ignatianum abp Ryś Sonia Wilk Tulipany Southampton, Londyn 1994 Jakub Skrzywanek Manfred Deselaers Góra św. Anny Podbory Skawińskie Aneta Szyłak Bonowicz w Gliwicach Z Kopca Krakusa
2023 / 2022
Ślub Kasi i Damiana Goszyce kolędowanie Widoki z PKiN Zima w Krakowie Ujście Turzy do Liswarty Obrona dr na Ingardena Agata Zubel, Spółdzielnia Muzyczna, ICE próba Krzysztof Kozłowski, KIK Msza za Jerzego Turowicza Krystian Lupa, Katarzyna Kasia Imagine, Lupa PAU Komisja Paleogeografii Czwartorzędu Akcelerator 14C, Gliwice Królik po Islandzku, Katowice Zygmunt Krauze, KTO Tkanki DN Elektrownie Jaworzno Brzęczkowice Kościół Bogucice Tischner, Stawrowski Kopernik, UJ Stefan Wilkanowicz, Meiselsa Audio Art, Flecistki Audio Art, Cricoteka Audio Art, Hevre Audio Art, Pablo Sanz Nagroda Tischnera, NCK Beata Stankiewicz, Bunkier Jakub Jernajczyk Agata Zubel Abakanowicz, Wrocław Ogniwo, Tomasz Stawiszyński Katolicy o Żydach Convoi exceptionnel, Krapkowice Zygmunt Krauze, Sukiennice Miłosierny, Dominikanie, Stankiewicz Mosty Skawina Msza za zmarłych TP Szopienice Sanctuaria Obrona dr Piotra Urbańczyka RequieMozarta Tomasz Stawiszyński Gala Nagrody Conrada Poezja, Dehnel Grzegorz Sztwiertnia, Starmach Nina Pluta AST Sylwia Chutnik AST Zbigniew Rokita AST Dwa Adasie, Rynek Jesień Planty, Goszyce PAU, Weiner, Kozłowski Vetulani Katarzyna Kubisiowska Adam Michnik PAU 150 lat Goszyce Zjazd Klubów TP 4 -3- -2- -1- Marian Stala, Andrzej Franaszek Leszek Jodliński Aleksandra Młynarczyk Gemza Bronisław Maj Xenakis, auksodrone Kuba Więcek HCH, auksodrone Marek Moś Krzysztof Meissner Beata Stankiewicz, Krzysztof Klimek Urodziny Elżbiety Hernas Edward Inglot, Lubliniec Zygmunt Krauze, Warszawa Dziekan Matyszkiewicz Alicja Rosé Capella Cracoviensis, Samuel Marino Kobyłczyna Kładka na Dunajcu Młodzi kompozytorzy, Rybna Kapliczka Urodziny Niny Dorota Nieznalska Capella Cracoviensis, Katarzyna Konrad Górka Katarzyna Kubisiowska,Pałac Potockich Sylwia Chutnik Matematyk André Ran Zabrze → Bytom Gliwice → Zabrze 100 Cymbals Dom Pamięci Żydów Górnośląskich, Gliwice Teatr Korez Ociepka Stefan Wilkanowicz Patricia Kopatchinskaja, Giovanni Antonini Wiatraki, Wielowieś Kluczbork Lubliniec R Lubliniec I Lisowczyk, Rembrandt Ślub Anety i Tomka Szelment, Kluby TP Wernisaż w Górze św Anny Katarzyna Kozyra, Cricoteka Capella Cracoviensis, Lasek Wolski Wojciech Bonowicz Paczków Imielin Nowa Ruda Olga Tokarczuk, Góry Literatury Michał Heller, Góry Literatury Pogrzeb Stefana Wilkanowicza Marci Shore, Magdalena Heydel John Dean, Jerzy Illg Aleksandra Kolobius Andrzej Franaszek, Emil Pasierski Wojciech Bonowicz Cricoteka Liswarta Karol Tarnowski Obrona Joanny Bokalskiej Rajby Edward Inglot Fabio Biondi Mysłowice Strzybnica 70, zjazd LO Kora Wrona Taniec, Cricoteka Warszawa Adam Michnik Urszula Zajączkowska 70 Goszyce Anda Rottenberg Franciszek Vetulani Ruda Chebzie Marsz Równości Anna Marchewka, Wit Szostak Daniel Tammet Fizycy, Andrzej Dragan, Artur Ekert Joanna Mucha Copernicus Festival, Tomasz Miller Copernicus Festival, Sebastian Szybka Andrzej Franaszek Copernicus Festival, Krystyna Kurczab Redlich Copernicus Festival, Andrew Manches Copernicus Festival, Mateusz Hohol Janusz A. Majcherek, Meiselsa Joseph Weiler, Novum Rynek Chrystus Królem Polski Lutnik Okultysta naiwny Lipiny Lewica, Partia Razem Philippe Herreweghe, Magdalena Kožená Kompozycja, Łęg Perkusistki Biografistki, Katarzyna Kubisiowska Zbigniew Bargielski Marek Chołoniewski 70 Katowice, rodzina Katarzyna Kubisiowska, Vetulani Halemba, Kłodnica Cappella Mediterranea Johannes Passion, Capella Cracoviensis 70 Zabłocie Anne Sophie Mutter, dr hc Florianka Krzysztof Penderecki Kraków Bieżanów Buczyna, Jaroszowicka Góra Krakowski Klub TP Trasa Łagiewnicka Drzewo Poezji Iwkowa Plac Centralny, Nowa Huta Ukraińska poezja, deRevo Katowice z Kładki Chrystus Frasobliwy, Tarnowskie Góry Ian Bostridge Podróż Zimowa Damian Pietrek Paul McCreesh Magdalena Łoś Zabrze, Ruda Karol Tarnowski, 85 lat Buk i po buku Anne Sofie von Otter Projektor 16 mm Wczesne cyfrowe z serwera AGH Z archiwum 1957 1998 Rudolf Riedel, Muzeum w TG Kochłowice Z negatywów 6x6 1970 TG Katowice różne 2019 Zalew Paczkowski 2021 Kraków Oktet, Messages Quartet, Kwartet DAFÔ Kwartety, Szymon Krzeszowiec Orfeusz w Piekle Capella Cracoviensis Imielin, Rusinek, Czamberg Bajtle 1970 Pogrzeb Leszka Macaka Pogrzeb Barbary
2022 / 2021
Werner Lubos 60 tka Witolda M. Kudowa Zdrój stawy Miasto Pejzaż Dźwig Messiah Capella Cracoviensis próba koncert Sasnal w POLIN Zygmunt Krauze, Studio Lutosławskiego Leon Tarasewicz, MOCAK Pejzaż Krk Pogrzeb Stanisława Michno, Kościół Cmentarz Sala Fontany K+C+SF Goszyce Wierzby Jan Klata Michał Heller, Tarnów Anda Rottenberg, MOCAK Ewa Lipska, Sebastian Brejnak Kasia Moś, Nakło Klangforum Wien, Agata Zubel, NOSPR Rozgwiazda Holeszaa Nagroda Tischnera Krakowski Klub TP 10 lat Thomas Hampson, Winterreise Joanna Furgalińska, Krzysztof Mazik Krystian Lupa, Katarzyna Janowska Krystian Lupa, MOCAK Pogrzeb Kazimierza Szczepanka Pogrzeb Leszka Starkla Piwnica Powszechna, Pijarska 5 Kraków Msza za Zmarłych TP Marsz dla Izy Tarnowskie Góry, Dźwigaj Zabrze Biskupice Michał Heller Jesień Z Kopca Wyzwolenia, świt, Tatry Jacek Bednarczyk Zaspół Pieśni i Tańca Śląsk Ratusz, Tarnowskie Góry Barenboim, NOSPR Goszyce po pogrzebie Pogrzeb w Luborzycy Kraków, Franciszkańska, mosty Muzeum Historii Katowic Herbewo, Zjazd Klubów TP Pijarska, Zjazd Dni Tischnerowskie, Bonowicz Dni Tischnerowskie, msza Katowice,wieżowiec Muzeum Śląskie Art Naif Wojciech Bonowicz, Massolit Cafe Salon Poezji Pogrzeb Adama Zagajewskiego Panteon św. Florian i przejście Czytanie, św. Katarzyna Anna Marchewka KTO, Budynek, Różewicz Dropsy, Noc Poezji 2021 Bronisław Maj, Teatr KTO Nagroda Stanisława Musiała, Ignatianum dr hc UJ Olga Tokarczuk Wiewiórka Jesień Chór Polskiego Radia Klawesynistki, Rybna Krzysztof Wodiczko, Rynek, LGBT L’Arpeggiata. Valer Sabadus Chmury Aktorzy, wybór z wcześniejszych zdjęć Łężczok Pogrzeb brata Mieczysława Kurzaka Tarnowskie Góry, z wieży Ratusza Werner Lubos Teodor Segiet, Muzeum Znak Ikar, Góra św. Anny, 1938 Natalia Kawałek, Capella Cracoviensis Z Góry św. Anny Ogród Teodora Bizja, Świerklaniec, Brynica Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śląskich Dym o 6 rano widoczny z Kopca Wyzwolenia Most Macharskiego Tatry z Kopca Wyzwolenia Pogrzeb Kaspra Pawlikowskiego Goszyce po pogrzebie Świdnica Krzyżowa Kłodzko Sowa Bielawa Góry Literatury Stasiuk Lasocin, Kluby TP -1- -2- -3- -4- Jakub Józef Orliński Ślęża Ząbkowice Śląskie Tarnowskie Góry Bytom Kraków Instytut Myśli Katarzyna Kubisiowska Schinkel Aleja Wiatraki Sztuka Piękna Swoszowice Ogród Ewy Maria Wnęk Kobierzyn Uważaj na głowę Ze Ślęży Plewińscy Konstytucja 4 czerwca DEWOG Concerto Köln Ogród Ewy KTO teatr Kościół Pejzaż (Ślęża) Ślęża Zdechły Bażant Janusz A. Majcherek xAB ksiądz Adam Boniecki Wałbrzych Tuszyn Krzyżowa Nowa Ruda Katarzyna Zabrze Brynów Z Kopca Wyzwolenia Kostuchna Bielszowice 1c? Jaworzno 2016 Sąsiedztwo Adam Zagajewski Pejzaż Śląski 2016 Jakub Józef Orliński Dworska Pejzaż Śląski Siemianowice Althamer i Żmijewski Abakanowicz Pogrzeb Staszka Sikory Pogrzeb Andrzeja Sasadeusza Mosty TG Muzeum Pejzaż zimowy Pętla kolejowa Ptaki Marta Gardolińska Il ballo delle Ingrate Linia 2016 Żmigród 2016 Kopiec Völkermarkt 2014 Katowice Opera Rara Schwabach 2009 Hallstatt 2009 Rynek 20 Dydona i Eneasz Łęg Pejzaż Kolej' Kolej Lód Śnieg' Śnieg Kraków Dolina Wisły Wiślna 12 2016
2021 / 2020
Kraków Chmury Z Kopca Wandy Pomnik, Odra, Świt, Marzec. Szron Drzewa Hipsometria Mosty Dal Czechowicz Tychy Nowosielski Wisła Oświęcim Zator Kopiec Piłsudskiego Centrum JP2 Most Piłsudskiego Ptaki Goszyce Most Pejzaż √2 Z Kopca Kościuszki Dal MIST Spisz Niedzica ks. Adam Boniecki Puszcza Niepołomicka Kalwaria Zebrzydowska Kraków Dolina Wisły Protest Stara mapa Szyb Krystyna Kraków Jesień Beata Stankiewicz Leszek Jodliński Świt na Kopcu Krk Teatr Kot Nowy Bytom Wirek Most Roman Ingarden Jan Woleński Żory, Biblioteka Tomasz Jastrun Capella Cracoviensis Kule Krk800mm Hala Gliwice Port Staw Makoszowy Pogrzeb Józefy Hennelowej Pogrzeb Zofii Skwarnickiej Balon Bunkier Capella Cracoviensis Nikiszowiec Krakowska Brzeg Mosty Wrocław ... Wcześniejsze, przed sierpniem 2020, patrz:

Wydarzenia Miejsca Mapa Różne Rodzina